Основні поради та помилки початківця автомобіліста

Завжди починати, щось нове для себе незвично, а іноді страшно. До нового для вас заняття необхідно підходити відповідально і уважно. Тільки в такому випадку можна досягти позитивного результату. Водіння автомобіля – заняття складне, цікаве і дуже відповідальне. У даній статті ми розберемо поради з водіння для новачків, основні помилки, властиві початківцю автомобілісту і дізнаємося іншу корисну інформацію.

Варто звернути увагу

У мережі можна знайти безліч порад з водіння в місті, ми склали ТОП-13 Порад починаючому водієві, які вам обов’язково знадобляться.

 1. Найголовніше за кермом – це впевненість. Не плутати з самовпевненістю. Перед скоєнням будь-якого маневру або іншої дії, водій повинен бути абсолютно упевнений в його вдалому завершенні.
 2. Не відволікайтеся за кермом. Правила для початківців водіїв включають безліч факторів, у тому числі уважність за кермом. Не в якому разі не відволікайтеся на телефон під час їзди, НІКОЛИ не їздите в навушниках, а також не слухайте голосно музику через динаміки, якщо це заважає вам зосередитися.
 3. ПДР – правила дорожнього руху, головне правило водіння автомобіля, ретельно вивчивши, і дотримуючись ПДР, ви гарантуєте собі 50 відсотків безпеки на дорогах – інші 50 за іншими учасникам дорожнього руху. З цього випливають відразу кілька інших порад.
 4. Лайфхак для початківців водіїв, скажете ви, елементарні пункти правил – скажу я. Дотримуйтесь дистанції, продумуйте кожен маневр завчасно, складайте маршрут заздалегідь, обов’язково користуйтеся поворотниками, дотримуйтесь швидкісного режиму.
 5. Важлива якість за кермом – це толерантність. Стримуйте емоції, не нервуйте, підвищуючи адреналін в крові, ви можете зробити необдуманий маневр, що призведе до незворотних наслідків.
 6. Страх за кермом – водії-початківці допускають безліч помилок, тільки через елементарний страх. Запам’ятайте, якщо страшно – за кермо не сідай. Уроки водіння по місту для початківців водіїв є найкращим рішенням у такій ситуації. Автошкола Антарес в місті Миколаїв надає можливість взяти кілька додаткових індивідуальних занять з водіння, в разі вашої невпевненості за кермом. Ознайомитися з цінами і послугами можна перейшовши за посиланням.
 7. Правила водіння автомобіля включають в себе ряд пунктів, про які забувають навіть досвідчені водії. Поворотники, про які ми говорили раніше. І дзеркала заднього виду. Не соромтеся в них заглядати. Виробники авто спеціально обладнають автомобілі даними пристосуваннями, щоб збільшити водійський огляд, тим самим спростити життя йому і оточуючим. Безліч аварій трапляється лише тому, що учень за кермом, він же водій-початківець, просто перед вчиненням маневру не глянув у дзеркало.
 8. Не змінюйте смуги руху просто так. Часта зміна смуги може привести до аварії. При скоєнні даного маневру водій-початківець просто забуде подивитися в дзеркало. Дивись пункт вище.
 9. Їзда в дощ небезпечна не менше, ніж їзда на високій швидкості!
 10. Проїзд перехресть. Перед кожним перехрестям, світлофором, зменшуйте швидкість. Зелене світло для вас це добре. Але пам’ятайте, дотримання ПДР вами – 50 відсотків безпеки. Немає ніякої гарантії, що пішохід, що переходить дорогу, або автомобіль, що їде перпендикулярно вам – дотримуються правил.
 11. Одинадцятий пункт статті «Поради водієві новачкові» може здатися непотрібним і елементарним. Одягайте РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ. Найголовніше для будь-якого водія – безпека власна і безпека пасажирів! В автошколі Антарес, міста Миколаїв, під час проходження курсу навчання, викладачі та інструктора особливо акцентують увагу на все те, що пов’язано з безпечною їздою.
 12. Пізнайте власний автомобіль. Перед будь-якою поїздкою в автосервіс або СТО спробуйте розібратися з проблемою самі. В майбутньому це допоможе заощадити і кошти і час.
 13. Парковка. Досить складний елемент водіння. Не паркуйтесь в складних і вузьких місцях, якщо не впевнені, що зможете. Залишаєте машину так, щоб потім було не складно виїхати. Також не забувайте, ви на дорозі не один!

Поради новачку за кермом можна давати нескінченно. Основні – перераховані вище. Будьте уважним і обережні та не робіть помилки, про які ми поговоримо далі.

Не робіть їх помилоки

Досвідчений водій, читаючи написане далі, може навіть посміятися. Але сміючись, гарантовано будь-який досвідчений водій забув, що колись неодмінно здійснював одну з таких помилок:

запуск двигуна на передачі. Якщо не вижато зчеплення, в такому випадку машину гарненько смикне вперед, що може привести до механічних пошкоджень вашого автомобіля і того предмета або авто, що стоїть попереду. Переконайтеся в нейтральному положенні КПП, або при запуску натискайте зчеплення.

– їзда на ручнику. Здійснюючи таку помилку, водій псує двигун, гальмівні колодки і гальмівний диск.

дорожні знаки. Елементарна неуважність може призвести до порушення ПДР, слідом до штрафу, а в гіршому випадку до дорожньо-транспортної пригоди. Будьте уважні, і дивіться не тільки на авто, що їде попереду.

ближнє світло в денний час доби. З жовтня по травень, кожен водій зобов’язаний їздити за містом з увімкненим ближнім світлом. Невиконання цієї вимоги може призвести до дисциплінарного покарання.

знак починаючий водій. В Україні існує правило, що обмежує швидкість руху водіїв, стаж яких не перевищує 2 роки. Такі водії зобов’язані приклеїти знак 70 на заднє скло автомобіля. Скільки часу повинен висіти знати початківець водій? 2 роки з дня отримання водійських прав. Існують якісь штрафи за відсутність даного знака? На жаль ні. Одне з багатьох протиріч нашого законодавства. Дізнатися більше про дане позначення можна перейшовши за посиланням.

Всі перераховані вище помилки, в основному пов’язані з елементарною неуважністю. Більшість ДТП, штрафів та інші помилки виходять в результаті неуважності. Тому, підводячи підсумки, варто запам’ятати раз і назавжди! Що УВАЖНІСТЬ за кермом є найголовнішим аспектом водіння! А решті можна навчитися в автошколі Антарес, міста Миколаїв. Наші двері завжди відкриті!

Теги
ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ВОДИТЕЛЯ
Наверх