Уроки водіння на своєму авто: Особливості

Керування автомобілем вимагає особливих навичок і умінь. Початковий рівень знань і навичок закладає автошкола. Після отримання заповітного посвідчення водія у деяких виникає потреба додаткового навчання, вже на власному автомобілі. У даній практиці немає нічого страшного чи поганого. Додаткові заняття після отримання прав допомагають в майбутньому допускати на дорогах менше помилок і довести своє водіння до досконалості. У даній статті ми розберемо плюси і мінуси навчання їзди на автомобілі учня, і чому краще довіритися спеціалізованим машинам автошколи.

Навчання їзді на автомобілі

Автошкола Антарес має власний парк спеціально обладнаних авто. На таких автомобілях потрібно вчитися водінню в автошколах. Правила дорожнього руху чітко регламентують цей процес. Автомобіль, на якому проводиться навчання, повинен бути обладнаний:

– педалями для інструктора, обов’язково зчеплення і гальмо, в деяких випадках ставлять додатково педаль газу;

– другим дзеркалом заднього виду, завдяки якому інструктор зможе мати точно такий же огляд, як і ви;

– розпізнавальними знаками – «Учень» для інформування інших учасників дорожнього руху, що автомобілем керує людина, яка навчається водінню.

Сам процес курсів водіння відбувається таким чином, щоб максимально захопити всі можливі дорожні ситуації. Лекційний курс включає в себе теорію, що підкріплюється прикладами, розбір дорожніх знаків і моделювання ситуацій, які можуть статися на дорозі.

Навчальна їзда на автомобілі з інструктором підкріплює всі теоретичні знання учня і допомагає навчитися використовувати теорію на практиці.

Автошкола Антарес, міста Миколаїв надає повний пакет послуг, можливість навчитися будь-якої категорії прав. З цінами на послуги, що надаються, можна ознайомитися, перейшовши за посиланням. Інструктора з водіння, викладачі регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, заради того, щоб бути в курсі всіх інновацій в автомобільній сфері та максимально передати свої знання учням.

Навчання водінню на своєму авто

Повертаючись до теми статті, чи можливі уроки водіння на своїй машині, розберемося на прикладі автошколи Антарес.

Насамперед необхідно звернутися до правил дорожнього руху, в яких сказано, що навчання дозволяється ТІЛЬКИ НА СПЕЦІАЛЬНООБОРУДОВАННИХ АВТО. Дана норма правил аргументується тим, що інструктор під час водіння, згідно із законом є водієм, а не учень, який сидить за кермом. І саме інструктор несе відповідальність за все те, що відбувається на дорозі.

Уроки водіння на своєму авто можливі тільки після отримання водійських прав, і спрямовані на удосконалення отриманих навичок в автошколі. Вони допомагають краще освоїтися на дорозі, вивчити габарити власного автомобіля, і прибрати наявний страх.

Страх за кермом – це взагалі окрема тема. В даному випадку рекомендується замовити кілька індивідуальних уроків. Така можливість є в автошколі Антарес. Додаткові уроки водіння з інструктором на спеціально обладнаному авто повинні усунути всі наявні страхи. Тільки в такому випадку можна виїжджати в «самостійне плавання» на своєму авто.

Інструктор з водіння на своєму автомобілі, зручна функція, АЛЕ не кожен бере на себе відповідальність проводити уроки на звичайному автомобілі. Індивідуальні уроки водіння після отримання прав в автошколі Антарес міста Миколаїв проходять на навчальних машинах. Тільки в такому випадку інструктор зможе якісно підстрахувати і вплинути на результат тієї, чи іншої дорожньої ситуації.

Запам’ятайте, в разі невпевненості за кермом після отримання прав, рекомендується замовити кілька індивідуальних уроків водіння!

Підсумки

Підводячи підсумок, можна прийти до висновку, що плюс навчання їзди на власному авто, проявляється в тому, що ви швидше до нього звикаєте і вам легше освоїтися на дорозі. Мінус, причому величезний, полягає в тому, що не кожен інструктор погодиться проводити уроки на звичайному авто, і що в разі непередбаченої ситуації, інструктор не зможе втрутитися, в результаті чого може постраждати він особисто, ви, а також інші учасники дорожнього руху.

Кращий вихід з ситуації, що склалася – індивідуальне заняття на автомобілі автошколи. Наша школа з радістю прийме будь-кого, і якісно навчить всім тонкощам водіння. Наші двері завжди відкриті!

Теги
ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ВОДИТЕЛЯ
Наверх