Вулиця Водопровідна 19/4

Вт
-
Пт
з 9-00 до 18-00
Сб
з 9-00 до 13-00
Старт групи
2022/05/06 18:00
До старту залишилось:

Задати питання

  Натискаючи на кнопку "Надiслати" я даю свою згоду на обробку персональних даних і приймаю умови угоди

  Їзда в громадському транспорті, вічний поспіх через це, штовханина в автобусах, постійно спізнюються тролейбуси-трамваї, це все є першопричиною бажання отримати водійське посвідчення. Для цього необхідно закінчити автошколу. Тільки після закінчення цього навчального закладу та успішного складання іспиту в сервісному центрі МВС учень стає повноправним автомобілістом.

  Навчання водінню проходить за стандартною схемою: закладка фундаменту – лекційні заняття, закріплення пройденого – практика з інструктором на спеціально обладнаному авто, внутрішній іспит в автошколі, іспит в сервісному центрі МВС. Курси з водіння підходять до логічного завершення – отримання водійського посвідчення.

  Автошкола «Антарес» в місті Миколаїв працює саме за такою схемою. Сотні позитивних відгуків і задоволених учнів рекомендують саме наші автокурси, і ми розповімо чому.

  Автошкола: Миколаїв – куди найкраще піти

  А найкраще звернутися в автошколу «Антарес». Наша школа водіння має ряд переваг, які гарантують комфортне навчання на кожній стадії і успішну здачу іспиту в кінцевому підсумку.

  – Курси водіння повністю ліцензовані. Навчання проходить на всі види категорій. Є можливість «докатати» необхідну кількість годин на ту чи іншу категорію, пройти перепідготовку; при необхідності взяти індивідуальні уроки водіння з інструктором вже після отримання прав;

  – Як проходить практика в автошколі? Час занять узгоджується з кожним учнем індивідуально. Автопарк даної філії включає два автомобіля марки Daewoo. Авто обладнані за всіма вимогами та регулярно проходять технічне обслуговування;

  Скільки коштує навчання на права? З вартістю навчання можна ознайомитися за посиланням;

  – оплату можна розподілити на весь період навчання;

  – години занять складені так, щоб учневі було максимально комфортно відвідувати автошколу;

  – навчання проходить за найновішими редакціями правил дорожнього руху, класи обладнані за останніми вимогами МВС, наочні посібники, інформаційні стенди – прискорюють засвоєння правил дорожнього руху. 

  – всі курси на права, підготовка до іспитів проходять за новітніми квитках з МВС, під час іспиту учні супроводжуються викладачем, на якого лягає вся організаційна робота і підготовка документації, це допомагає краще зосередитися на самому іспиті;

  – інструктора і викладачі постійно вдосконалюються, відвідуючи курси підвищення кваліфікації.

  Курси водіння (Миколаїв) за адресою вулиця Водопровідна 19/4 відповідають всім вимогам, перерахованим вище. Записуйтеся в нову групу. Наші двері завжди відкриті.

  Наверх